top of page

sob., 07 lis

|

Webinar

Budowanie zdrowych relacji z dzieckiem- jak wychować by nie krzywdzić

Zapraszamy do udziału jeżeli chcesz: - zadbać o lepszą komunikację z dzieckiem - wzmocnić relację z dzieckiem i zadbać o jego długofalowy rozwój - poznać konkretne narzędzia, sposoby i metod, które mogą wykorzystać w budowaniu szczęśliwszych relacji z dzieckiem.

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia
Budowanie zdrowych relacji z dzieckiem- jak wychować by nie krzywdzić
Budowanie zdrowych relacji z dzieckiem- jak wychować by nie krzywdzić

Czas i lokalizacja

07 lis 2020, 11:00 – 12:00

Webinar

O wydarzeniu

Budowanie zdrowych, satysfakcjonujących relacji dorosły - dziecko to jedno z trudniejszych wyzwań, jakie stoją przed rodzicami i nauczycielami. Wielu z nas dorosłych zastanawia się jak właściwie wychowywać dziecko by go nie krzywdzić. 

Komunikacja interpersonalna oraz umiejętnie stawianie granic są podstawowymi narzędziami budowy zdrowych relacji zarówno w rodzinie jak i w szkole. 

Podczas spotkania zostaną przedstawione narzędzia skutecznej komunikacji z dzieckiem oparte na metodzie NVC -  Marshalla Rosenberga. Przyjrzymy się również stawianiu granic w relacjach pomiędzy dorosłym a dzieckiem z poszanowaniem potrzeb obu stron. Warsztat ma na celu podniesienie skuteczności oddziaływań wychowawczych, udoskonalenie radzenia sobie z problemami wychowawczymi, zmniejszenie bezradności wychowawczej tak, aby poprawić relacje interpersonalnych w rodzinie.

Szkolenie poprowadzi Katarzyna Tłuczek- psychopedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, trenerka umiejętności społecznych oraz doświadczony nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny. Zainteresowania Pani Katarzyny obracają się wokół neurodydaktyki oraz gminastyki umysłu, jest również autorką wielu szkoleń i warsztatów dla rodziów i nauczycieli cieszących się zawsze dużą popularnością. 

Koszt udziału w szkoleniu wynosi jedynie 15 zł.

Warsztaty będą w formie online. Po rejestracji, przed szkoleniem otrzymają Państwo indywidualny link do wydarzenia

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page