top of page

czw., 05 lis

|

Webinar

Budowanie zdrowych relacji z dzieckiem- jak wychować by nie krzywdzić

Jeżeli chcesz: zadbać o lepszą komunikację z dzieckiem; wzmocnić relację z dzieckiem i zadbać o jego długofalowy rozwój; poznać konkretne narzędzia, sposoby i metod, które mogą wykorzystać w budowaniu szczęśliwszych relacji z dzieckiem- zapisz się na nasze warsztaty o komunikacji z dziećmi !

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Budowanie zdrowych relacji z dzieckiem- jak wychować by nie krzywdzić
Budowanie zdrowych relacji z dzieckiem- jak wychować by nie krzywdzić

Czas i lokalizacja

05 lis 2020, 19:00

Webinar

Goście

O wydarzeniu

Budowanie zdrowych, satysfakcjonujących relacji dorosły - dziecko to jedno z trudniejszych wyzwań, jakie stoją przed rodzicami i nauczycielami. Wielu z nas dorosłych zastanawia się jak właściwie wychowywać dziecko by go nie krzywdzić.

Komunikacja interpersonalna oraz umiejętnie stawianie granic są podstawowymi narzędziami budowy zdrowych relacji zarówno w rodzinie jak i w szkole.

Podczas spotkania zostaną przedstawione narzędzia skutecznej komunikacji z dzieckiem oparte na metodzie NVC -  Marshalla Rosenberga. Przyjrzymy się również stawianiu granic w relacjach pomiędzy dorosłym a dzieckiem z poszanowaniem potrzeb obu stron. Warsztat ma na celu podniesienie skuteczności oddziaływań wychowawczych, udoskonalenie radzenia sobie z problemami wychowawczymi, zmniejszenie bezradności wychowawczej tak, aby poprawić relacje interpersonalnych w rodzinie.

Szkolenie poprowadzi Katarzyna Tłuczek- psychopedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, trenerka umiejętności społecznych oraz doświadczony nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny. Zainteresowania Pani Katarzyny obracają się wokół neurodydaktyki oraz gminastyki umysłu, jest również autorką wielu szkoleń i warsztatów dla rodziów i nauczycieli cieszących się zawsze dużą popularnością.

Koszt udziału w szkoleniu wynosi jedynie 15 zł, płatne przelewm lub gotówką przed wydarzeniem.

Nasze szkolenie odbędzie się w czwartek 5 lisotpada 2020 r. o godz. 19:00.

Prosimy o wskazanie preferowanego terminu udziały w szkoleniu.

Warsztaty będą w formie online. Po rejestracji, przed szkoleniem otrzymają Państwo indywidualny link do wydarzenia

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page