top of page

niedz., 28 lut

|

Webinar SensoMed

Praca z dzieckiem z zaburzeniami Integracji Sensorycznej

Warsztaty kierowane do rodziców oraz wychowawców chcących pogłębić wiedzę z zakresu zaburzeń integracji sensorycznej u dzieci oraz na temat metod pracy w domu i szkole z dziećmi u których takie zaburzenia występują.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Praca z dzieckiem z zaburzeniami Integracji Sensorycznej
Praca z dzieckiem z zaburzeniami Integracji Sensorycznej

Czas i lokalizacja

28 lut 2021, 18:30 – 20:00 CET

Webinar SensoMed

Goście

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na webinar "Praca z dzieckiem z zaburzeniami integracji sensorycznej". 

Integracja sensoryczna to nic innego jak prawidłowa organizacja wrażeń sensorycznych, inaczej bodźców, które odbierane są przez różne receptory. Mózg otrzymuje przeróżne informacje od wszystkich zmysłów - wzroku, słuchu, dotyku, równowagi i następnie dokonuje ich rozeznania, posegregowania i interpretacji. Na podstawie tych danych, mózg jest w stanie dopasować odpowiednią reakcję na wymogi otoczenia - reakcja może być zarówno myślowa jak i ruchowa. 

Zaburzenia integracji sensorycznej wymagają najczęsciej podjęcia terapii SI w specjalistycznej placówce, jednak pracę z dzieckiem z zaburzeniami SI powinno się  wykonywać również w domu i szkole. Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną metody i narzędzia pracy z dzieckiem u którego występują zaburzenia integracji sensorycznej. Opowiemy jakie ćwiczenia można wykonywać w domu oraz na co powinni zwrócić uwagę wychowawcy w przedszkolu i szkole. Pokażemy również ciekawe zabawki i pomoce do integracji sensorycznej.

Webinar poprowadzi pani psycholog i certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej mgr. Anna Słoczyńska. Pani Ania posiada bogate doświadczenie w pracy psychologa oraz w pracy z dziećmi z zaburzeniami integracji sensorycznej jako terapeuta SI. Jest również autorką szkoleń z zakresu integracji sensorycznej oraz psychologii dziecięcej.

Koszt udziału w szkoleniu wynosi jedynie 15 zł, płatne przelewm lub gotówką przed wydarzeniem.

Nasze szkolenie odbędzie się w niedziele 28 lutego 2021 r. o godz. 18:30.

Warsztaty będą w formie online. Po rejestracji, przed szkoleniem otrzymają Państwo indywidualny link do wydarzenia

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page