top of page

Czas Do Ustalenia

|

Poradnia SensoMed

Zajęcia grupowe dla dzieci 6- 15 lat

Przedstawiamy propozycje cyklicznych zajęć grupowych dla starszych dzieci, zapraszamy m.in. na zajęcia edukacyjne, trening pewności siebie, TUS czy zajęcia muzyczne.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Zajęcia grupowe dla dzieci 6- 15 lat
Zajęcia grupowe dla dzieci 6- 15 lat

Czas i lokalizacja

Czas Do Ustalenia

Poradnia SensoMed, Nawrot 104, 90-040 Łódź, Polska

Goście

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na zajęcia grupowe dla dzieci w wieku od 6 do 16 lat. Zajęcia odbywają się co tydzień popołudniami lub w weekendy.

Trening pewności siebie

Zajęcia dedykowane dla dzieci nieśmiałych mających problemy w nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami. Podczas zajęć w grupach do 7 dzieci, wzmacniamy poczucie własnej wartości u dzieci, uczymy narzędzi wzmacniania pewności siebie w kontatakch z innymi oraz pomagamy identyfikować mocne strony. Podczas zajęć poświęconych radzeniu sobie ze stresem organzowne są  spotkania z osobami narażonymi w swojej codziennej pracy na stres (lekarze, ratownicy, wojskowi). Podczas zajęć przewidzane są również wyjścia w celu przełamywania nieśmiasłości.

 Koszt: 45 zł 

soboty 14:15- 15:15

Gimnastyka z fizjoterapeutą

Zajęcia psychomotoryczne prowadzone przez fizjoterapeutę na których wykonujemy ćwiczenia z zakresu gimnastyki z elementami gimnastyki korekcyjnej. Wszystko przez dużą ilość gier i zabaw ruchowych, torów przeszkód oraz ćwiczeń kształtujących koordynację ruchową. Świetna zabawa dla dzieci, a przy tym jak pożyteczna!

Koszt: 540 zł za 12 spotkań (1h)

Poniedziałek 17:30 

Wtorek 9:00

Sensoryka grupowa

Wiek: 1,5-4 lata

Zajęcia prowadzone przez psychologa będącego terapeutą integracji sensorycznej. Zajęcia kierowane są przede wszystkim dla dzieci z zaburzniemi lub podjerzeniem zaburzeń integracji sensorycznej.

Podczas zajęć wykorzystywane są elementy muzyki, sensoryki, relaksacji i plastyki. Zajęcia mają na celu pobudzanie wszechstronnego rozwoju dziecka oraz przygotowanie do funkcjonowania w grupie rówieśniczej jak również zapobieganie Dzięki zajęciom:

🖍wspierany jest całościowy rozwój dziecka przez integracje sensoryczną, zabawę oraz poznawanie świata;

🖍zapobiegamy powstawaniu deficytów sensorycznych;

🖍rozwijane są umiejętności społeczne przez kontakt z rówieśnikami;

🖍można wstępnie określić profil sensoryczny dziecka

Koszt zajęć: 540 zł za 12 spotkań 

Poniedziałki 19:00

Sobota 13:00 - 14:00

TUS

Trening umiejętności społecznych ma na celu nauczyć jego uczestników m.in. tego, jak reagować na swoje emocje, jak komunikować się z innymi ludźmi oraz jak współpracować w grupie.  Prowadzimy TUS  w specjalnie przeznaczonej do tego sali z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych.

Zajęcia prowadzone są przez Panią Psycholog- certyfikowanego terapeutę TUS.

Koszt: 45 zł za spotkanie

Soboty 13:00

SensoPogaduchy

Na zajęciach pokazujemy w jaki sposób wspierać rozwój mowy w domu, jakie ćwiczenia wykonywać i na co zwrócić uwagę, czego unikać. Ćwiczymy również formę właściwej komunikacji z rówieśnikami oraz rodzicami.

Zajęcia wspierają równiez poczucie własnej wartości dziecka i tworzą warunki do dalszego rozwoju.

Koszt zajęć: 420 zł za 12 spotkań 

Środa 18:00

Czwartek 17:00

Trening Kontroli nad Złością

Zajęcia dla dzieci, które mają problemy z wyrażaniem emocji i panowaniem nad złością. Na zajęciach pokazujemy dzieciom jak wyrażać emocje i panować nad zachowaniami agresywnymi. Podczas zajęć ćwiczymy techniki relaksacji i sposoby wyrażania własnych uczuć. 

Wtorki godz. 17:30- 18:30

Koszt :  600 zł za 12 spotkań

Na zajęcia możesz się zapisać przez formularz rejestracyjny lub pod numerem telefonu: 694 304 569.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page