top of page

O nas

Wspólna pasja do pomagania

Centrum Zdrowia SensoMed tworzy zespół specjalistów, którym przyświeca ten sam cel- chęć pomagania innym. W SensoMed znajdziesz pomoc psychologiczną dla dzieci i dorosłych, terapię integracji sensorycznej, fizjoterapie oraz pomoc logopedyczną i neurologopedyczną. Dla dzieci proponujemy również szereg zajęć grupowych o charakterze terapeutycznym. Dzięki temu, że nasz zespół to wybitni specjaliści w swojej dziedzinie stworzyliśmy miejsce, w którym uzyskasz najwyższej jakości pomoc.

Chłopcy na imprezie

Wywiad

Pierwsze spotkanie ze specjalistą to przeprowadzenie dokładnego wywiadu. Specjalista SensoMed dokładnie Cię wysłucha i odpowie na wszystkie pytania

Dobór formy wsparcia

Na podstawie przeprowadzonego wywiadu dobierzemy odpowiednią formę terapii. Wspólnie ustalimy harmonogram spotkań tak aby nie kolidował z waszymi innymi obowiązkami.

Terapia

Terapię możemy realizować w formie online lub na miejscu w naszej siedzibie. W przypadku terapi dzieci, po każdych zajęciach rodzice otrzymują zwrotną informację i zalecenia do pracy w domu. Stawiamy na ciągły kontakt terapeuty z rodzicem. 

Efekty

W zależności od stwierdzonych problemów efekty możemy osiągnąć szybciej lub wolniej. Ważne aby pamiętać, że im wcześniej udamy się do specjalisty tym szybciej efekty będą widoczne.

Poznaj zespół

Zrzut ekranu 2021-10-6 o 18.15.04.png

Anna Słoczyńska

Psycholog, oligofrenopedagog i terapeuta SI. Zajmuje się diagnozą i terapią dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Prowadzi również terapię par, poradnictwo rodzinne, udziela wsparcia rodzicom dzieci z niepełnosprawnościami.

 Doświadczenie zdobywała w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży SPZOZ im. J. Babińskiego i na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży Fundacji JiM.

DSC_4153.jpg

Justyna Słodowa

Od prawie 10 lat prowadzi terapię logopedyczną i neurologopedyczną z osobami z wadą

wymowy, osobami cierpiącymi na afazję, osobami ze spektrum autyzmu, lub dotkniętymi

niepełnosprawnością intelektualną.

Pani Justyna prowadzi również terapię opartą na Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). 

Pracuje z młodzieżą i dorosłymi. Pomaga osobom z problemami wychowawczymi, z

niską samooceną, osobami będącymi w sytuacji kryzysowej, szukającymi motywacji do zmian i

poprawy komfortu życia. Pomaga pacjentom w pokonywaniu stanów lękowych, depresyjnych.

Original.png

Adrianna Jaruszewska

Logopeda z wieloletnim doświadczniem w pracy z dziećmi. Prowadzi terapię i diagnozę logopedyczną. Posiada m.in. certyfikat z logorytmiki, komunikacji językowej dziecka z autyzmem oraz wczesnej interwencji logopedycznej. Prowadzi również zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju.

Zrzut ekranu 2021-10-6 o 14.30.10.png

Marta Trusewicz- Pasikowska

Terapeuta SI, pedagog specjalny, terapeuta ręki, wykładowca akademicki. Prowadzi diagnozę i terapię dzieci i młodzieży. Diagnosta pedagogiczny. Trener TUS oraz trener 1-st sensoplastyka. Prowadzi również zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju.

Zrzut ekranu 2021-10-6 o 14.35.54.png

Anna Grabowska- Nogala

Psycholog, pedagog, terapeuta ręki. Prowadzi terapię psychologiczną oraz obserwację dzieci w szkołach i przedszkolach. Prowadzi również zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju

Zrzut ekranu 2022-01-30 o 11.29.24.png

Grażyna Podgórska

Psycholog dziecięcy z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi diagnozę, i terapię psychologiczną. Prowadzi m.in terapię z elementami poznawczo-behawioralnymi dzieci i młodzieży jak również terapię ręki i zaburzeń motoryki małej I i II stopnia.

Biuro Terapii

Magdalena Włodarczyk

Psycholog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Prowadzi terapię indywidualną jak i grupową. Posiada ukończone kursy i szkolenia z zakresu diagnozy i terapii autyzmu, Treningu Zastępowania Agresji oraz pracy z nastolatkami. 

Original.png

Ewa Krystek

Terapeutka integracji sensorycznej, pedagog. Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywała zarówno w poradniach publicznych jak i specjalistycznych fundacjach. Prowadzi diagnozę i terapię SI, diagnozę pedagogiczną, 
warsztaty i szkolenia dla rodziców, nauczycieli, prowadzi również zajęcia rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne.

Zrzut ekranu 2022-01-30 o 11.26.40.png

Weronika Stangret

Magister fizjoterapii, po ukończonym I stopniu terapii integracji sensorycznej. Specjalizuje się rehabilitacji dzieci o różnym stopniu niepełnosprawności fizycznej oraz intelektualnej. Pracuje z dziećmi w wieku od kilku tygodni do 18 roku życia.

Zrzut ekranu 2021-10-6 o 15_edited.jpg

Beata Sielaczek

Terapeuta SI, specjalista psychoterapii w procesie

certyfikacji, terapeuta ręki. 

Prowadzi diagnozę i terapię integracji sensoryczną oraz terapie grupowe i indywidualne. Prowadzi również zajęcia TUS dla dzieci i młodzieży.  

Mama Antosia

Bardzo fajne miejsce dla dzieci w różnym wieku. Świetni specjaliści, miła obsługa.

Referencje

Mama Martyny

Córka została zdiagnozowana w przytulnej atmosferze. Bez problemu umówiłam dogodny termin wizyty. W skrócie: miło, rzeczowo, konkretnie, z kompleksowym podejściem do pacjenta.

Tata Tomka

Z synem byliśmy na integracji sensorycznej u pani psycholog, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, no i syn nie mógł się doczekać kolejnych wizyt

Partnerzy

Zrzut ekranu 2021-05-6 o 12.42.22.png
littlegenius.png
logo szczypiotek.png
Sensory.PNG
0.jpeg
bottom of page