top of page

O nas

Wspólna pasja do pomagania

Centrum Zdrowia SensoMed tworzy zespół specjalistów, którym przyświeca ten sam cel- chęć pomagania innym. W SensoMed znajdziesz pomoc psychologiczną dla dzieci i dorosłych, terapię integracji sensorycznej, fizjoterapie oraz pomoc logopedyczną i neurologopedyczną. Dla dzieci proponujemy również szereg zajęć grupowych o charakterze terapeutycznym. Dzięki temu, że nasz zespół to wybitni specjaliści w swojej dziedzinie stworzyliśmy miejsce, w którym uzyskasz najwyższej jakości pomoc.

Chłopcy na imprezie

Wywiad

Pierwsze spotkanie ze specjalistą to przeprowadzenie dokładnego wywiadu. Specjalista SensoMed dokładnie Cię wysłucha i odpowie na wszystkie pytania

Dobór formy wsparcia

Na podstawie przeprowadzonego wywiadu dobierzemy odpowiednią formę terapii. Wspólnie ustalimy harmonogram spotkań tak aby nie kolidował z waszymi innymi obowiązkami.

Terapia

Terapię możemy realizować w formie online lub na miejscu w naszej siedzibie. W przypadku terapi dzieci, po każdych zajęciach rodzice otrzymują zwrotną informację i zalecenia do pracy w domu. Stawiamy na ciągły kontakt terapeuty z rodzicem. 

Efekty

W zależności od stwierdzonych problemów efekty możemy osiągnąć szybciej lub wolniej. Ważne aby pamiętać, że im wcześniej udamy się do specjalisty tym szybciej efekty będą widoczne.

Mama Antosia

Bardzo fajne miejsce dla dzieci w różnym wieku. Świetni specjaliści, miła obsługa.

Referencje

Mama Martyny

Córka została zdiagnozowana w przytulnej atmosferze. Bez problemu umówiłam dogodny termin wizyty. W skrócie: miło, rzeczowo, konkretnie, z kompleksowym podejściem do pacjenta.

Tata Tomka

Z synem byliśmy na integracji sensorycznej u pani psycholog, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, no i syn nie mógł się doczekać kolejnych wizyt

Poznaj zespół

Zrzut ekranu 2021-10-6 o 14.30.10.png

Marta Trusewicz- Pasikowska

Terapeuta SI, pedagog specjalny, terapeuta ręki, wykładowca akademicki. Prowadzi diagnozę i terapię dzieci i młodzieży. Diagnosta pedagogiczny. Trener TUS oraz trener 1-st sensoplastyka. Prowadzi również zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju.

Zrzut ekranu 2022-01-30 o 11.26.40.png

Weronika Stangret

Magister fizjoterapii, po ukończonym I stopniu terapii integracji sensorycznej. Specjalizuje się rehabilitacji dzieci o różnym stopniu niepełnosprawności fizycznej oraz intelektualnej. Pracuje z dziećmi w wieku od kilku tygodni do 18 roku życia.

Zrzut ekranu 2023-03-26 o 09.42.56.png

Daria Siekierska

Psycholog skupiający się w swojej pracy na technikach terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR). Regularnie uczestniczy w różnych szkoleniach podnoszących kwalifikacje i umiejętności

W SensoMed prowadzi terapię indywidualną oraz zajęcia Treningu Umiejętności Społecznych.

Daria w swojej pracy skupia się na:

- kryzysach oraz trudnych wydarzeniach życiowych,

- zaburzeniach nastroju,

- doświadczaniu lęku oraz niepokoju w różnych sferach życia,

- problemach z motywacją,

- trudnościach w regulowaniu emocji/zrozumieniu emocji,

- trudnościach w radzeniu sobie ze stresem,

- obniżeniu poczucia własnej wartości,

- podniesieniu jakości swojego życia.

Partnerzy

Zrzut ekranu 2021-05-6 o 12.42.22.png
littlegenius.png
logo szczypiotek.png
Sensory.PNG
0.jpeg
Zrzut ekranu 2021-10-6 o 15_edited.jpg

Beata Sielaczek

Terapeuta SI, specjalista psychoterapii w procesie

certyfikacji, terapeuta ręki. 

Prowadzi diagnozę i terapię integracji sensoryczną oraz terapie grupowe i indywidualne. Prowadzi również zajęcia TUS dla dzieci i młodzieży.  

Original.png

Adrianna Jaruszewska

Logopeda z wieloletnim doświadczniem w pracy z dziećmi. Prowadzi terapię i diagnozę logopedyczną. Posiada m.in. certyfikat z logorytmiki, komunikacji językowej dziecka z autyzmem oraz wczesnej interwencji logopedycznej. Prowadzi również zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju.

bottom of page