top of page
białe tło

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny 
SensoDuo

Prywatne przedszkole terapeutyczne SensoDuo Pabianice, powstało specjalnie dla dzieci ze spektrum autyzmu. Wysokie kwalifikacje specjalistów oraz unikatowe podejście do terapii dzieci pozwoliły stworzyć miejsce wyjątkowe, w którym zapewnisz swojemu dziecku wszystko czego potrzebuje do prawidłowego rozwoju.

Jak działamy?

Terapia

Oferujemy specjalistyczną terapię dedykowaną specjalnie do potrzeb dzieci ze spektrum autyzmu. Terapia prowadzona jest przez psychologa, logopedę , pedagoga specjalnego oraz terapeutę SI. Specjaliści opracowują indywidualne plany terapeutyczne dla każdego dziecka.

Współpraca

Jedną z rzeczy jaka nas wyróżnia to nastawienie na ścisłą współpracę z rodzicami. Staramy się pomóc rodzicom w procesie rozwoju dziecka i zrobić wszystko aby czuli, że nie są sami i otrzymują opiekę i pomoc na jaką zasługują. Nasi specjaliści zawsze służą radą oraz prowadzą indywidualne spotkania dla rodziców.

Indywidualizm

Nasze grupy zajęciowe liczą od 4 do 5 dzieci dzięki czemu każdemu dziecku zapewniamy indywidualną pomoc terapeutyczną. Autyzm może przybierać różne oblicza dlatego podejście indywidualne do dziecka jest kluczem do sprawnej terapii. 

O SensoDuo

Doświadczenie zespołu poradni psychologiczno pedagogicznej SensoMed pozwoliło stworzyć miejsce dedykowana dzieciom ze spektrum autyzmu. Podstawowym celem SensoDuo jest stworzenie bezpiecznego, zrozumiałego środowiska, w którym będą mogły się rozwijać i nabywać nowe umiejętności. Na dzieci czeka zespół specjalistów- psychologów, logopedów, pedagogów, terapeutów SI, którzy obejmą dzieci fachową opieką. Na dzieci czekają również takie zajęcia jak dogoterapia, sensoplastyka, muzykoterapia oraz TUS. 

Realizujemy również zajęcia w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju (WWR).

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do każdego dziecka

Niewielkie grupy liczące maksymalnie 5 dzieci

Zajęcia terapeutyczne z logopedą, psychologiem, dogoterapeutą, terapeutą SI)

Boisko do aktywności na zewnątrz

Lokalizacja w centrum Pabianic z dużym parkingiem

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń lub napisz

Klasa przedszkolna

694 304 569

Klasa z naczyniami
  • White Facebook Icon

Facebook

bottom of page